PALJU ÕNNE MEILE!

LIGNATOR 25

Lignatori tugevaimad tüved on võrsunud juba eelmisel sajandil. Kui meie tuumikmeeskond 1995. aastal koostööd alustas, kohtusid selles ettevõtlikus seltskonnas nii puidutarkus, ekspordikogemus kui teotahe. Tänaseks oleme pikaajaliste traditsioonidega küps ja kogenud puidufirma, kes tervitab oma veerandsajandi juubelit ümarpuidu ja saematerjali kokkuostjana. Aastal 2020 aitame eksportturgudele ligi saja kodumaise ümarpuiduettevõtte ja mitmekümne saekaatri kvaliteetset toodangut.

 

Nii juubelitervitusteks kui koostööprojektideks võta meiega julgelt ühendust!

TEISED MEIST

Ulvar Kaubi, RMK puiduturustusosakonna juhataja

Lignator on aktiivse ja sihikindla tegevuse tulemusena ainukese puhtalt kodumaisel kapitalil baseeruva puidukaubanduse ettevõttena RMK kümne suurima puiduostja hulka tõusnud. Tihedas rahvusvahelises konkurentsis on suudetud olla edukad pikaajaliselt ja ettevõte on seetõttu oma nime igati väärt.

Darren Weightman, Capital Hardwood & Components Ltd. direktor

Olen Lignator Timber Ltd.-ga koostööd teinud juba aastaid, seda peamiselt Katlin Sütiste ja tema suurepärase meeskonna kaudu. Minu kogemustel on antud ettevõte Capital Hardwoods & Components Ltd.-ga infovahetuses alati täpne, olles samas asjaajamistes kohusetundlik ja diskreetne. Lignatori tooted on alati kõrgekvaliteedilised ja konkurentsivõimeliste hindadega. Minu arvates teeb Lignator tööstusele au ja on täiesti usaldusväärne ettevõte. Nendega koostöö on tõeliselt meeldiv ja loodan meie ärisuhteid ka tulevikus jätkuvat.

Neville Greenwood, KDM-i juht

Olles teinud Lignator Timberiga koostööd ligi 10 aastat, leiame, et tegu on pigem partnerluse kui tavapärase tarnija ja tellija suhtega.

Kätlin juhib oma meeskonnaga väga professionaalset ettevõtet, mis ostab alusematerjali, kuivatatud ja hööveldatud kasematerjali ning muud saematerjali headelt ja usaldusväärsetelt saeveskitelt, kellega neil on väga tihe koostöö.

KDM-i äritegevuse eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga ning kindlustada tarnete täpsus ja korrapärasus. Just seda me Lignator Timberilt saamegi.

Lignator Logistika

Lignator Logistika klientideks on sajad tublid puuraidurid üle Eesti. Meie puiduterminalid Palidiskis ja Lõuna-Eestis ootavad meie koostööpartnereid alati hea tuju ja heade hindadega. Vaata siit meie tänaseid kehtivaid kokkuostuhindu Paldiski Lõunasadamas ja suuremate koguste korral ära otsusta enne, kui pole meile helistanud. Sest mida suurem kogus – seda parem hind.

PALDISKI LÕUNASADAMAS OSTAME

Hinnad kehtivad alates 01.12.2020

Kasepaberipuu

Hind al. 41€

Haavapaberipuu

Hind al. 30€

Kuusepaberipuu

Hind al. 30€

Okasküttepuu

Hind al. 27€

Männipaberipuu

Hind al. 34€

Lehtküttepuu

Hind al. 23€

Võru raudteejaam

Lauri Kärmas  tel: 50 70 225

Tsirguliina raudteejaam

Lauri Kärmas  tel: 50 70 225

Veriora raudteejaam

Margo Miks tel: 5053381

Põlva raudteejaam

Margo Miks tel: 50 53 381

Reola raudteejaam

Margo Miks tel: 50 53 381

Paldiski Lõunasadam

Kaimas Viimsalu tel: 50 97 859

Lignator Timber

Lignator Timber on mitmekümne Eestimaise puidutootja ustav ekspordiabiline. Me leiame Eestis väärindatud puitmaterjalile maailmaturgudelt parima hinnaga ostja. Nii  valmivad meie kvaliteetsest puidust kaubaalused, tugitoolid, diivanid ja muu mööbel, piirdeaiad, majad Euroopast kuni Aasiani. Seisame selle eest, et meie kodumaiste saekaatrite toodangust saaks pikaajaline ja püsiv väärtus ka teistes maailma riikides.

FSC logo
Eesti Kaubandus- Tööstuskoda

MIDA OSTAME?

"
Lehtpuu / okaspuu alusematerjal
Kask mööblitööstusele
Ehituslik kuusk/mänd
i
Saateleht
i
FSC tarneahela sertifikaat

Saematerjali kokkuostukohad

"

Bekkeri Sadam

Paldiski Lõunasadam

Port Magnat SIA

Kontakt

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Rain Helde

Lignator Logistika juhataja

5045079

rain@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Vivika Koplimaa

Raamatupidaja/juhatuse liige

56692693

vivika@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Teemar kont

Ärijuht

5167190

teemar@lignator.ee

Kaimas Viimsalu Lignator Logistika OÜ

Kaimas viimsalu

Paldiski terminali ostujuht

5097859

kaimas@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Lauri Kärmas

Võru, Tsirguliina, Veriora ostujuht

5070225

lauri@lignator.ee

Margo Miks Lignator Logistika OÜ

Margo Miks

Reola, Põlva ostujuht

5053381

margo@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Kaido koppel

Paldiski terminali meister

5216594

kaido@lignator.ee

Tõnis Kiisa Lignator Logistika OÜ

Tõnis kiisa

Paldiski terminali meister

5150811

paldiski@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Kätlin sütiste

juhataja

5065837

katlin@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Kalev sild

ostujuht

5099664

kalev@lignator.ee

Kaimas Viimsalu Lignator Logistika OÜ

Madis Tamm

Ostujuht

5056095

madis@lignator.ee

Margo Miks Lignator Logistika OÜ

Jaana timofejev

Müügispetsialist

5044134

jaana@lignator.ee

Toomas Soo Lignator AS

Toomas soo

Juhataja

5050179

toomas.soo@lignator.ee

Kaimas Viimsalu Lignator Logistika OÜ

Erle oolup

Finantsjuht/juhatuse liige

5135151

erle@lignator.ee

Rain Helde Lignator Logistika OÜ

Carmen Karu

Juhatuse assistent / turundusspetsialist

51912351

carmen@lignator.ee

Eed Maran Lignator AS

Eed maran

Büroojuhataja

5245485

eed@lignator.ee